poniedziałek, 22 kwiecień 2013 00:00

Grupa prewencyjna HIV/AIDS "Z pasją, z głową, ztroską"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Stowarzyszenie Tęczówka zaprasza wszystkie osoby zainteresowane prewencją HIV/AIDS oraz innych infekcji przenoszonych drogą płciową do współtworzenia nowo powstałej grupy wolontariuszy.

Działania grupy prewencyjnej będą odbywały się głównie metodą partyworkingu w regionalnych klubach LGBT.

Partyworking to nowoczesna forma pracy socjalnej, działania o charakterze profilaktycznym, które realizowane są niestacjonarnie (poza instytucjami pomocy społecznej). Stanowi przykład metody „outreach”, czyli pracy poza instytucjami, w środowisku przebywania klienta.

Jeżeli więc:

Ø  interesuje Cię tematyka LGBT

Ø  pragniesz poszerzyć swoją wiedzę na temat profilaktyki HIV/AIDS

Ø  uważasz, że warto promować bezpieczne zachowania seksualne

Ø  chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o nowoczesnych formach pracy społecznej, takich jak partyworking

DOŁĄCZ DO NAS!

·         Zapraszamy na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 26 maja 2013 o godzinie 18:00 w Katowicach na ulicy Reymonta 20A.

·         W dniach 1-2 czerwca odbędzie się pierwsze intensywne szkolenie z zakresu wiedzy o HIV/AIDS i partyworkingu. Szkolenie realizowane jest w ramach projektu "Z pasją, z głową, ztroską" współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Udział jest bezpłatny. Osoby zainteresowane prosimy o szybki kontakt. Liczba miejsc ograniczona!

 

Nie pasują Ci terminy, a jesteś zainteresowany/a tego typu działalnością? Napisz koniecznie! Nabór do grupy trwa cały czas.

Czytany 2446 razy

Wesprzyj nasze stowarzyszenie

Kwota:


popup

PrawoPlakat 1B600