Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 20 październik 2014 00:00

Start grupy LGBT w Katowicach 28 października

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Startujemy z grupą wsparcia w przyszłym tygodniu, poniżej szczegóły. Serdecznie zapraszamy :)

Stowarzyszenie „Tęczówka” zaprasza na pierwsze spotkanie Grupy LGBT w Katowicach. Odbędzie się ono we wtorek, 28 października w godzinach 19:00-21:00. Drugie spotkanie odbędzie się w czwartek, 13 listopada w godzinach 18:00-20:00. Następne spotkanie będą odbywały się we wtorki o podobnej godzinie, w odstępach 2 tygodni. 

Grupa organizowana jest dla osób LGBT. Prowadzący są psychologami, nie będzie to jednak grupa terapeutyczna. Chcemy poruszyć wiele różnych tematów, rozpoczynając od wspólnych zainteresowań, filmów i książek po psychologię, seksualność, coming out i związki. Będziemyzapraszać gości do opowiadania o interesujących nas sprawach. Oferujemy bezpieczną i poufną przestrzeń do spotkania się, posłuchania i pogadania. 

 

Ważne: warunkiem wzięcia udziału jest kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zainteresowanych zachęcamy do wypełnienia ankiety http://www.ankietaplus.pl/s/38648LCL.

Do zobaczenia!

Aleksandra Banot i Janusz Mazanowski

Czytany 3344 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 29 maj 2016 18:30