piątek, 03 marzec 2017 08:06

Na piąte urodziny. Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

No i mamy już piąte urodziny Stowarzyszenia Tęczówka. Wydaje się się, że tak niedawno siedzieliśmy z grupką zapaleńców w gościnnych progach „Piaskowego Smoka” i układaliśmy statut, a tu już taka ładna, okrąglutka rocznica. Działo się przez te lata sporo. Nie zawsze było łatwo. Czasem, jak podczas pamiętnego „Dnia wychodzenia z szafy” na ulicy Mariackiej, trzeba było dużo odwagi i determinacji, żeby na przekór przeciwnikom stanąć i pokazać, że jesteśmy i do szaf wracać nie zamierzamy. Ale to były incydenty. Miłych chwil było stanowczo więcej. Satysfakcja ze zrealizowanych projektów, udane akcje, mnóstwo osób, które wspieraliśmy, a które potem powiększyły grono naszych przyjaciół. Wciąż rośnie liczba organizacji, z którymi współpracujemy. I oby tak dalej.

Za nami pięć lat organizowania, pomagania, edukowania, integrowania, wspierania, czasem manifestowania. Mamy swoją siedzibę. Może skromną, ale własnoręcznie wyremontowaną. No i na urodziny sprawiliśmy sobie nowe logo. Profesjonalne, jak trzeba. Bo organizacja z dorobkiem powinna trzymać fason.

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Tęczówko! Wielu radosnych wydarzeń i wytrwałości, bo jeszcze dużo pracy przed tobą.

 g4770

Czytany 2372 razy Ostatnio zmieniany piątek, 03 marzec 2017 08:20

Wesprzyj nasze stowarzyszenie

Kwota:


popup

PrawoPlakat 1B600