wtorek, 27 czerwiec 2017 18:27

Zapraszamy do skorzystania z pomocy psychologicznej Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

"Zadbaj o swoją psychę" to najnowszy projekt wsparcia psychologicznego dla społeczności LGBT w województwie śląskim realizowany przez katowickie Stowarzyszenie "Tęczówka". Otrzymaliśmy na to zadanie dotację ze środków województwa śląskiego, a jego realizacja potrwa do końca października tego roku.

Konsultacje będą odbywały się w Katowicach (w biurze naszego stowarzyszenia) oraz w Bielsku-Białej. Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału prosimy o zgłoszenie. Można go dokonać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie pod numerem: 796-407-789.

Pomoc udzielana jest bezpłatnie. Można wziąć udział zarówno w sesjach indywidualnych, grupowych, jak również skorzystać ze wsparcia telefonicznego lub mailowego.

„Zadbaj o swoją psyche – poradnictwo i wsparcie psychologiczne dla społeczności LGBT w województwie śląskim” – tak oficjalnie nazywa się realizowany przez nas projekt, na który otrzymaliśmy dotację w wysokości 14 tysięcy złotych ze środków województwa śląskiego. Ogółem koszt tego przedsięwzięcia zamyka się kwotą ponad 27 tysięcy złotych, a jest realizowany w ramach zadania „Promocja zdrowia psychicznego i zapobieganie zaburzeniom psychicznym”.

psyche 2017

Czytany 2055 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 27 czerwiec 2017 18:35

Wesprzyj nasze stowarzyszenie

Kwota:


popup

PrawoPlakat 1B600