Prowadzimy darmowe konsultacje psychologiczne, które są świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów i specjalistki. Potrzebujesz wsparcia? Napisz: psycholog@teczowka.org.pl lub na trans@teczowka.org.pl
W Tęczówce oferujemy bezpłatne konsultacje psychologiczne. Gdy się do nas zgłosisz,
Oferujemy 5 spotkań, w ramach których możemy pomóc Ci nazwać lub doprecyzować trudność, z którą się zgłaszasz oraz wspólnie zastanowić się nad kolejnymi krokami. Zapraszamy do kontaktu.
Przykładowe zgłoszenia:
- wątpliwości dotyczące tożsamości seksualnej,
- wątpliwości dotyczące coming outu,
- trudności w bliskiej relacji,
- cierpienie po rozstaniu,
- niepokój, stres, lęki,
- trudności w kontaktach społecznych.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: psycholog@teczowka.org.pl
W ramach naszej działalności otaczamy wsparciem psychologicznym osoby transpłciowe. Wspieramy je w procesie tranzycji i tworzymy bezpieczną przestrzeń do spotkań.
Aktualnie oferujemy poniższe formy wsparcia:
Jeśli zainteresowała Cię któraś z ww. form lub masz pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem maila: trans@teczowka.org.pl.
Możesz także zadzwonić do naszych specjalistów - Tomka i Andrzeja Slivii.
Tomek - 795 569 915
Psycholog, seksuolog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Członek Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Kurs realizuję w ramach Szkoły Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS w Katowicach. Swoje doświadczenie zdobywałam odbywając staże na oddziałach psychiatrycznych i neurologicznych, pracując w telefonie zaufania oraz w poradni i na oddziale dziennym dla osób z całościowymi zaburzeniami rozwoju.
Aktualnie pracuję w prywatnym gabinecie, a w Stowarzyszeniu udzielam się między innymi projektując i przeprowadzając warsztaty dla nauczycieli i nauczycielek z zakresu sojusznictwa i przeciwdziałania dyskryminacji oraz udzielając konsultacji jako psycholożka i osoba sojusznicza. W pracy zależy mi na budowaniu bezpiecznej, pełnej empatii relacji terapeutycznej przy wykorzystaniu technik o potwierdzonej naukowo skuteczności. Staram się stale poszerzać swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, socjoterapeuta.
Swoje doświadczenie zdobywałem odbywając staż na dziennym oddziale psychiatrycznym Centrum Zdrowia Psychicznego „Feniks”.
Posiadam 9-letnie doświadczenie w zakresie udzielania wsparcia osobom transpłciowym oraz ich bliskim. Pracuję także jako psycholog z dorosłymi autystami w Dziennym Domu Pomocy Społecznej MOPS.
Każdy z nas jest inny i wymaga indywidualnego podejścia opartego na poczuciu bezpieczeństwa i dobrej relacji terapeutycznej. Najważniejszą moją zasadą jest Primum non nocere („po pierwsze nie szkodzić”), dlatego w pracy z różnego rodzaju zaburzeniami i przejawami trudności w życiu codziennym wykorzystuję techniki o potwierdzonej naukowo skuteczności. Dodatkowo kieruję się Kodeksem Etycznym Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej poddając pracę regularnej superwizji.
Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, seminariach i konferencjach, jednocześnie dzieląc się swoją wiedzą z innymi specjalistami.
Swoją pomoc oferuję osobom dorosłym oraz młodzieży.
Odkąd pamiętam, zawsze interesowałem się psychiką człowieka i jej wpływem na ludzkie zachowanie. Ukończyłem studia magisterskie z psychologii o specjalności psychologia kliniczna i osobowości.
Cechuje mnie duży poziom empatii, uważność na drugiego człowieka oraz profesjonalizm. Podczas swojej pracy zawsze staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń dla pacjenta.
Moim głównym obszarem zainteresowań jest tematyka LGBT+, w której cały czas poszerzam swoją wiedzę. Motywacją do pracy w tym zakresie jest przede wszystkim chęć niesienia wsparcia psychologicznego osobom zagrożonym dyskryminacją i wykluczeniem ze względu na przynależność do mniejszości seksualnej.
Realizuję sesje wsparcia psychologicznego i interwencji kryzysowej. Jestem psychoterapeutą od trzech lat w procesie szkolenia. Aktualnie student czteroletniego studium psychoterapii Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie (nurt psychodynamiczny).
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.