Regulamin konsultacji psychologicznych w Stowarzyszeniu Tęczówka

 1. Konsultacje psychologiczne świadczone przez Stowarzyszenie Tęczówka wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów lub specjalistki.
 2. Konsultacje (spotkania) odbywają się w miejscu wyznaczonym przez osobę prowadzącą.
 3. Dzień i czas spotkania konsultacyjnego są ustalane wspólnie przez osobę korzystającą i osobę świadczącą konsultacje.
 4. Spotkanie konsultacyjne trwa do 60 minut.
 5. Konsultacje mogą się również odbywać drogą elektroniczną przez korespondencję na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w wymiarze leżącym w gestii osoby prowadzącej konsultacje.
 6. Zapisy na konsultacje odbywa się drogą elektroniczną przez kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Opcja kontaktu telefonicznego z wykorzystaniem prywatnego telefonu osoby świadczącej konsultacje leży w gestii tej osoby.
 7. Przed spotkaniem osoba świadcząca konsultacje wysyła prośbę o potwierdzenie spotkania do osoby korzystającej z konsultacji. Brak potwierdzenia do 1 dnia przed umówionym spotkaniem jest równoznaczny z rezygnacją z konsultacji.
 8. Każda osoba może skorzystać z maksymalnie trzech bezpłatnych konsultacji (spotkań) prowadzonych przez specjalistę lub specjalistkę w biurze Stowarzyszenia Tęczówka.
 9. O uczestnictwie osoby korzystającej z konsultacji w innych formach pomocy oferowanych przez Stowarzyszenie Tęczówka (grupa spotkań LGBTQ, grupa wsparcia trans) decyduje specjalista/specjalistka prowadzacy/a konsultacje w porozumieniu z osobą prowadzacą inne formy pomocy.
 10. Na konsultacji prowadzacy/prowadząca może odsyłać osobę korzystającą z konsultacji do specjalistów/specjalistek rekomendowanych przez Stowarzyszenie Tęczówka.
 11. Osoby niepełnoletnie są zobowiązane przychodzić na konsultacje z opiekunami prawnymi.

popup

PrawoPlakat 1B600