Chcesz pomóc jako osoba prywatnaWesprzyj nas


Kwota:


Dzięki darowiznom możemy prowadzić działania, rozwijać pomoc psychologiczną, organizować warsztaty i szkolenia oraz publikować materiały. Każda wplata pomoże nam także rozwijać ofertę naszego Centrum Społecznościowego, które zapewnia bezpieczną i otwartą przestrzeń spotkań dla całej społeczności LGBT+ i nie tylko.

Regularność Twoich wpłat pomoże nam efektywniej i bardziej precyzyjnie projektować budżet, racjonalniej wykorzystywać środki i maksymalizować korzyści płynące z prowadzonych działań. Wystarczy, że ustawisz stałe zlecenie w swoim banku na konto Stowarzyszenia Tęczówka:
Bank Millenium
53 1160 2202 0000 0002 1234 9437
Tytułem: Darowizna na cele statutowe

Szukamy ludzi z konkretnymi umiejętnościami. Szukamy fundraiserów, grafików, psychologów, fotografów, specjalistów IT, redaktorów – osób które chętnie poświęcą czas dla pracy na rzecz społeczności LGBT+


Masz pomysł i energię do pracy? Szukasz wsparcia w realizacji projektów? Posiadasz umiejętności, które możesz zaproponować społeczności LGBT+? Napisz do nas, a z pewnością uda nam się zrobić razem coś fajnego: kontakt@teczowka.org.pl

Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1300 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz się z tego linku i zrobisz zakupy przez FaniMani, otrzymamy dodatkowe 5 zł.

2. Na komputerze: Dodaj rozszerzenie "Przypominajka FaniMani" do przeglądarki Przypominajka FaniMani

To proste i bezpieczne rozszerzenie, który automatycznie wskaże partnerów FaniMani, a darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem! Z Przypominajką nigdy nie zapomnisz o pomaganiu nam. Wejdź na nasz profil na FaniMani, aby zainstalować Przypominajkę!

Dodatkowo - gdy już założysz konto i będziesz mieć Przypominajkę - wejdź na fanimani.pl/podaruj1zl i zaloguj się, a my otrzymamy 1zł darowizny!

3. Na telefonie: Pobierz Aplikację FaniMani (Google Play, AppStore) Pobierz Aplikację MobilnąPobierz Aplikację Mobilną

Możesz nam pomagać także z telefonem w dłoni! Zainstaluj Aplikację i korzystaj z oferty ponad 1300 partnerów FaniMani, robiąc zakupy i przekazując nam darowiznę! W aplikacji w prosty sposób sprawdzisz również swoje ostatnie darowizny.

Dziękujemy, że jesteś z nami!