Chcesz pomóc jako osoba prywatnaWesprzyj nas


Kwota:


Dzięki darowiznom możemy prowadzić działania, rozwijać pomoc psychologiczną, organizować warsztaty i szkolenia oraz publikować materiały. Każda wplata pomoże nam także rozwijać ofertę naszego Centrum Społecznościowego, które zapewnia bezpieczną i otwartą przestrzeń spotkań dla całej społeczności LGBT+ i nie tylko.

Regularność Twoich wpłat pomoże nam efektywniej i bardziej precyzyjnie projektować budżet, racjonalniej wykorzystywać środki i maksymalizować korzyści płynące z prowadzonych działań. Wystarczy, że ustawisz stałe zlecenie w swoim banku na konto Stowarzyszenia Tęczówka:
Bank Millenium
53 1160 2202 0000 0002 1234 9437
Tytułem: Darowizna na cele statutowe

Potrzebujemy wolontariuszy. Szukamy ludzi z zajawką – osoby, które mają pomysły i nie boją się ich realizować. Jeżeli masz jakąś pasję i chcesz się nią podzielić (uprawiasz jakiś sport, chcesz zorganizować wyjazd, warsztaty, prelekcję itd.) to właśnie Ciebie szukamy!

A jeżeli chcesz pomóc, ale nie masz za dużo czasu. Zapisz się do naszej bazy wolontariuszy. Twoja obecność przyda się na różnego rodzaju wydarzeniach i imprezach. Będziemy się odzywali w razie potrzeby.

Szukamy ludzi z konkretnymi umiejętnościami. Szukamy fundraiserów, grafików, psychologów, fotografów, specjalistów IT, redaktorów – osób które chętnie poświęcą czas dla pracy na rzecz społeczności LGBT+


Masz pomysł i energię do pracy? Szukasz wsparcia w realizacji projektów? Posiadasz umiejętności, które możesz zaproponować społeczności LGBT+? Napisz do nas, a z pewnością uda nam się zrobić razem coś fajnego: kontakt@teczowka.org.pl