Pomoc psychologiczna

Prowadzimy darmowe konsultacje psychologiczne, które są świadczone przez wykwalifikowanych specjalistów i specjalistki. Potrzebujesz wsparcia? Napisz: psycholog@teczowka.org.pl

Sprawdź też inne formy wsparcia na podstronie naszego projektu "Tęczówka daje poMOC"


W Tęczówce oferujemy bezpłatne konsultacje psychologiczne. Gdy się do nas zgłosisz, otrzymasz maila zwrotnego w celu umówienia się na spotkanie na żywo lub online. 

Oferujemy 5 spotkań, w ramach których możemy pomóc Ci nazwać lub doprecyzować trudność, z którą się zgłaszasz oraz wspólnie zastanowić się nad kolejnymi krokami. Zapraszamy do kontaktu.

Przykładowe zgłoszenia:

- wątpliwości dotyczące tożsamości seksualnej,

- wątpliwości dotyczące coming outu,

- trudności w bliskiej relacji,

- cierpienie po rozstaniu,

- niepokój, stres, lęki,

- trudności w kontaktach społecznych.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem: psycholog@teczowka.org.pl

W ramach naszej działalności otaczamy wsparciem psychologicznym osoby transpłciowe. Wspieramy je w procesie tranzycji i tworzymy bezpieczną przestrzeń do spotkań. 

Aktualnie oferujemy poniższe formy wsparcia: 

  • grupa wsparcia, 
  • indywidualne konsultacje, 
  • diagnozy, 
  • wsparcie dla rodzin i bliskich osób transpłciowych. 

Jeśli zainteresowała Cię któraś z ww. form lub masz pytania, skontaktuj się z nami za pośrednictwem maila: trans@teczowka.org.pl. 

Możesz także zadzwonić do naszych specjalistów - Tomka i Andrzeja Slivii.  

Tomek - 795 569 915

Andrzej Slivia - 608 387 038

Agnieszka BurdaJestem terapeutką w całościowym szkoleniu Instytutu Gestalt, mam za sobą roczny Program Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt oraz pierwszy stopień szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ludzie to dla mnie istoty pełne kolorów, talentów. Zasoby te umożliwiają realizowanie swojego potencjału i życie zgodne ze swoimi potrzebami. Wsparcie terapeutyczne widzę jako proces zapraszania światła i ruchu do miejsc, które z ważnych powodów kiedyś zostały ukryte i zatrzymane.

Prowadzę prywatną praktykę terapeutyczną w Katowicach, pracuję w gabinecie i w przyrodzie, współpracuję z krakowskim Centrum Psychoterapii Przestworza. Uczestniczę w superwizjach indywidualnych i zespołowych.

W Tęczówce prowadzę krótkoterminowe wsparcie psychologiczne online osób dorosłych (w Tęczówce nie prowadzę terapii). Spotkania online mają na celu nazwanie trudności/kłopotu oraz wsparcie w procesie poszukiwania dalszej pomocy.


Marzena Kutermak 


Nazywam się Marzena Kutermak. Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Aktualnie uczestniczę w Szkole Psychoterapii Gestalt w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie. Prowadzę indywidualne konsultacje psychologiczne, podczas których wspieram osoby w podniesieniu zadowolenia z życia. Moją motywacją do pracy jest pragnienie, aby każdy człowiek mógł czuć się i być sobą i mógł żyć w zgodzie ze swoimi potrzebami. Towarzyszę osobom w odkrywaniu tego, co dla nich ważne oraz wspieram w realizowaniu celów i wprowadzaniu zmian.

Bliskie mi są wartości takie jak Miłość, Wolność, Równość w różnorodności, Prawda.

W Tęczówce prowadzę konsultacje indywidualne online, podczas których pomagam zgłaszającym się osobom w rozpoznaniu obszaru do pracy oraz w zaplanowaniu kolejnych kroków.